O nas

Magnum – w trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z blisko 30- letnim doświadczeniem. Naszą misją od samego początku była działalność związana z ochroną i zabezpieczeniami budynków. W zakresie realizowanych przez nas działań, mieści się m.in. wykonywanie instalacji elektrycznych, alarmowych, przeciwpożarowych oraz instalacji teletechnicznych. Obszarem, na który kładziemy w tym momencie szczególny nacisk są  inteligentne domy. Zapewniamy instalację systemów zarządzania budynkiem oraz pełen serwis i obsługę.

Systemy zarządzania dla wymagających

Inteligentne domy to przyszłość nowoczesnego budownictwa. Są symbolem komfortu, bezpieczeństwa, rozwoju i prestiżu społecznego. Decydując się na montaż systemów zarządzania budynkiem, ściągniesz ze swoich barków ciężar troski o posiadane zabudowy.

 

Nowoczesne systemy podnoszą standard życia, dbają o wygodę ich użytkowników oraz zapewniają bezpieczeństwo budynkowi i osobom w nim przebywającym. Obsługa montowanych udogodnień jest prosta, intuicyjna i przyjemna.

Nowy wymiar
bezpieczeństwa i
wygody

Dzięki zaufaniu i rekomendacjom naszych dotychczasowych klientów, mieliśmy możliwość wprowadzania zalecanych przez nas rozwiązań zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i nieruchomościach prywatnych. Współpracujemy z liderami branży budowlanej.

 

  Nieustannie obserwujemy rozwój innowacyjnych technologii, których celem jest podnoszenie komfortu naszego życia. Odpowiednio dobrane pozwalają również na optymalizację kosztów eksploatacji nieruchomości.

Współpracujemy z najlepszymi

Pracują dla nas najlepsi!

Najwyższą jakość usług mogą zapewnić jedynie kompetentne, wykwalifikowane osoby pełne pasji i zamiłowania do swojego zawodu. Mając to na uwadze, zatrudniamy tylko najlepszych. Poznaj członków naszego zespołu!

Mateusz Barnat 

PREZES ZARZĄDU, UDZIAŁOWIEC

Jakub Czyżewski

UDZIAŁOWIEC

Katarzyna Pado

KIEROWNIK DZIAŁU PRAWNEGO

Danuta Raus

KIEROWNIK DS ADMINISTRACJI

Łukasz Dyjach

MENEDŻER PROJEKTÓW

Anna Kogut

MENEDŻER PROJEKTÓW

Bogdan Bednarz

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Zbigniew Słowikowski

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Radosław Walasek

SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA

Rafał Kotulski

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Piotr G.

Zdecydowałem się na ofertę firmy Magnum i jestem bardzo zadowolony. Początkowo miałem pewne wątpliwości, ale rozwiały się one już po pierwszej rozmowie konsultacyjnej. Pracownik, z którym miałem przyjemność rozmawiać, dokładnie mnie wysłuchał i zaproponował najlepsze rozwiązania. Czułem, że nie jestem kolejnym bezimiennym klientem i że naprawdę się mną interesuje. Sam montaż przebiegł równie sprawnie i profesjonalnie. Polecam każdemu, kogo nie zadowala jedynie półśrodki w osiąganiu celu.

Sebastian K.

Myślałem, że w poprzedniej nieruchomości instalacje były zaprojektowane w sposób ergonomiczny i funkcjonalny. Jednak dopiero firma Magnum pokazała mi, jak naprawdę wygląda profesjonalny projekt i montaż systemów. Jakość jest nieporównywalna – oczywiście z korzyścią dla Magnum. Bardzo dziękuje za fachowe podejście do wykonywanej pracy.

Marian W.

Skorzystałem z usługi firmy Magnum ponad 3 lata temu. Wszystkie instalacje jak do tej pory działają sprawnie i bezawaryjnie. Polecam z czystym sumieniem.

Anna S.

Profesjonalne podejście, sprawne działanie i cudowny kontakt z klientem – to wszystko, co mogę powiedzieć o firmie Magnum. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego wykonawcy, Magnum będzie dobrym wyborem.

Justyna P.

Nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo inwestycja w system zarządzania ułatwi nasze życie. Dużo z mężem pracujemy, dlatego nie mamy czasu aby prowadzić dom, tak jakbyśmy tego chcieli. Teraz, dzięki fachowej pomocy firmy Magnum, wszystko jest o wiele prostsze. Wracam do ciepłego domu, wyciągam z piekarnika dochodzący obiad (który nastawiam w momencie, kiedy wychodzę z firmy) i nie przejmuje się, że syn znowu zapomniał kluczy, ponieważ mogę otworzyć mu drzwi w sposób zdalny. Jedyne czego żałuje, to że nie zdecydowaliśmy się na ten krok wcześniej.

Zapoznaj się z ofertą

Odpowiednio dobrane instalacje oraz systemy zmieniają jakość życia i zapewniają całodobową kontrolę nad mechanizmami sterującym budynkiem. Zapoznaj się z naszą ofertą i zainwestuj w komfort Twojej rodziny   lub pracowników.